Dit is geen gesponsorde blog en alleen op basis van onze eigen ervaring.
Onze laatste dagen van de camperreis brachten wij door op een kleine camping vlakbij Valkenburg. De hele vakantie is het best wel warm weer geweest en we hebben dan ook heel veel bij het zwembad gelegen en rustig aangedaan. Genoten van het weer en het campingleven.
We kozen voor Valkenburg, omdat dat dichtbij de plek is waar we de camper weer in moesten leveren. En ook omdat we hier wat activiteiten konden doen.
De camping ligt op fietsafstand van Valkenburg en is ook goed te fietsen, vrij vlak. Het is ongeveer 10 minuten fietsen.
In Valkenburg hebben wij gewinkeld, de kasteelruïne bezocht, een rondleiding door een mergelgrot gehad met super mooie tekeningen op de muren. We zijn lekker uit eten geweest. We zijn naar Agogo in Valkenburg geweest, waar je met de kabelbaan omhoog gaat. Naar de Wilhelmina toren, daar ook weer op een terrasje gezeten en gegeten en vervolgens met een rodelbaan terug naar beneden. Kortom lekker actief bezig geweest.
Wat ons betreft is Valkenburg een aanrader!
Pluspunten camping Vinkenhof
- Douchen via campingkaart. Op te laden met muntgeld. Douchen per minuut, wat niet gebruikt is krijg je terug bij uitchecken.
- Ligging: 5 minuten lopen van bushalte naar Valkenburg (bus 54, gaat 1 x per uur).
- Fietsen naar Valkenburg ca. 10 a 15 minuten
- Comfort plekken ruim genoeg.
- Leuke speelplek voor kinderen, paarden in wei ernaast.
- Aardige eigenaren
Zwembad, niet gebruikt. Restaurant ook niet.
Aandachtspunten
- Sanitair kan schoner. Vooral doucheruimte niet schoon naar mijn mening.
- Standaard plekken best krap. Verschil tussen standaard en comfort plekken niet duidelijk gecommuniceerd op website. Ook niet via telefoon.
- Prijs best hoog voor wat je krijgt.
Voor meer informatie over de camping, kijk je hier.